

| Parameter | Value |
|---|---|
| Height - Seated (Max) | 0.9 mm |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 24 MHz |
| Frequency Stability | 10 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Load Capacitance | 12 pF |
| Drive Level | 200 µW |
| Operating Mode | Fundamental |
Stock: 40
Distributors
pcbx
Unit Price$0.09072
Ext.Price$0.09072
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09072 | $0.09072 |
| 10 | $0.08098 | $0.80980 |
| 50 | $0.07229 | $3.61450 |
| 100 | $0.06405 | $6.40500 |
| 500 | $0.05675 | $28.37500 |
| 1000 | $0.05414 | $54.14000 |
| 3000 | $0.05165 | $154.95000 |
| 5000 | $0.04880 | $244.00000 |
