

| Parameter | Value |
|---|---|
| Height - Seated (Max) | 0.9 mm |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 25 MHz |
| Frequency Stability | 10 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Load Capacitance | 12 pF |
| Drive Level | 200 µW |
| Operating Mode | Fundamental |
Stock: 973
Distributors
pcbx
Unit Price$0.08794
Ext.Price$0.08794
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.08794 | $0.08794 |
| 10 | $0.07818 | $0.78180 |
| 50 | $0.06950 | $3.47500 |
| 100 | $0.06122 | $6.12200 |
| 500 | $0.05393 | $26.96500 |
| 1000 | $0.05135 | $51.35000 |
| 3000 | $0.04890 | $146.70000 |
| 5000 | $0.04606 | $230.30000 |
