

| Parameter | Value |
|---|---|
| Height - Seated (Max) | 0.9 mm |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 27 MHz |
| Frequency Stability | 10 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Load Capacitance | 20 pF |
| Drive Level | 200 µW |
| Operating Mode | Fundamental |
Stock: 130
Distributors
pcbx
Unit Price$0.11280
Ext.Price$0.11280
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11280 | $0.11280 |
| 10 | $0.10068 | $1.00680 |
| 50 | $0.08986 | $4.49300 |
| 100 | $0.07960 | $7.96000 |
| 500 | $0.07052 | $35.26000 |
| 1000 | $0.06728 | $67.28000 |
| 3000 | $0.06419 | $192.57000 |
| 5000 | $0.06066 | $303.30000 |
