

| Parameter | Value |
|---|---|
| Height - Seated (Max) | 0.9 mm |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 8 MHz |
| Frequency Stability | 10 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Load Capacitance | 12 pF |
| Drive Level | 10 µW |
Stock: 874
Distributors
pcbx
Unit Price$0.32035
Ext.Price$0.32035
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.32035 | $0.32035 |
| 10 | $0.28880 | $2.88800 |
| 50 | $0.26035 | $13.01750 |
| 100 | $0.23084 | $23.08400 |
| 500 | $0.20467 | $102.33500 |
| 1000 | $0.18895 | $188.95000 |
| 3000 | $0.17444 | $523.32000 |
| 5000 | $0.16562 | $828.10000 |
