

| Parameter | Value |
|---|---|
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 12.288 MHz |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Capacitance | 20 pF |
| Impedance | 500 mΩ |
| Frequency Stability | 10 ppm |
| Packaging | Reel |
| Features | Oscillator |
| Operating Supply Voltage | 100 V |
Stock: 232
Distributors
pcbx
Unit Price$0.10291
Ext.Price$0.10291
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10291 | $0.10291 |
| 10 | $0.09153 | $0.91530 |
| 50 | $0.08141 | $4.07050 |
| 100 | $0.07170 | $7.17000 |
| 500 | $0.06315 | $31.57500 |
| 1000 | $0.05834 | $58.34000 |
| 3000 | $0.05390 | $161.70000 |
