

| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 20 pF |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Features | Oscillator |
| Frequency | 13.52127 MHz |
| Frequency Stability | 20 ppm |
| Frequency Tolerance | 20 ppm |
Stock: 25
Distributors
pcbx
Unit Price$0.10598
Ext.Price$0.10598
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10598 | $0.10598 |
| 10 | $0.09462 | $0.94620 |
| 50 | $0.08448 | $4.22400 |
| 100 | $0.07481 | $7.48100 |
| 500 | $0.06625 | $33.12500 |
| 1000 | $0.06147 | $61.47000 |
| 3000 | $0.05704 | $171.12000 |
