

| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 20 pF |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Features | Oscillator |
| Frequency | 13.56 MHz |
| Frequency Stability | 20 ppm |
| Frequency Tolerance | 20 ppm |
Stock: 43
Distributors
pcbx
Unit Price$0.09437
Ext.Price$0.09437
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09437 | $0.09437 |
| 10 | $0.08341 | $0.83410 |
| 50 | $0.07373 | $3.68650 |
| 100 | $0.06441 | $6.44100 |
| 500 | $0.05626 | $28.13000 |
| 1000 | $0.05160 | $51.60000 |
| 3000 | $0.04733 | $141.99000 |
