

| Parameter | Value |
|---|---|
| Frequency | 24 MHz |
| RoHS | Compliant |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Drive Level | 100 µW |
| Height - Seated (Max) | 4 mm |
| Packaging | Tray |
| Load Capacitance | 20 pF |
| Frequency Stability | 10 ppm |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
Stock: 355
Distributors
pcbx
Unit Price$0.10205
Ext.Price$0.10205
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10205 | $0.10205 |
| 10 | $0.09109 | $0.91090 |
| 50 | $0.08131 | $4.06550 |
| 100 | $0.07204 | $7.20400 |
| 500 | $0.06383 | $31.91500 |
| 1000 | $0.05924 | $59.24000 |
| 3000 | $0.05498 | $164.94000 |
