

| Parameter | Value |
|---|---|
| Frequency | 6.7458 MHz |
| RoHS | Compliant |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Frequency Tolerance | 20 ppm |
| Drive Level | 100 µW |
| Height - Seated (Max) | 4.2 mm |
| Packaging | Tray |
| Load Capacitance | 20 pF |
| Frequency Stability | 20 ppb |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
Stock: 241
Distributors
pcbx
Unit Price$0.09965
Ext.Price$0.09965
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09965 | $0.09965 |
| 10 | $0.08857 | $0.88570 |
| 50 | $0.07872 | $3.93600 |
| 100 | $0.06936 | $6.93600 |
| 500 | $0.06111 | $30.55500 |
| 1000 | $0.05645 | $56.45000 |
| 3000 | $0.05214 | $156.42000 |
