

| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 20 pF |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Features | Oscillator |
| Frequency | 8.192 MHz |
| Frequency Stability | 20 ppm |
| Frequency Tolerance | 20 ppm |
Stock: 501
Distributors
pcbx
Unit Price$0.10157
Ext.Price$0.10157
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10157 | $0.10157 |
| 10 | $0.09045 | $0.90450 |
| 50 | $0.08054 | $4.02700 |
| 100 | $0.07115 | $7.11500 |
| 500 | $0.06286 | $31.43000 |
| 1000 | $0.05746 | $57.46000 |
| 3000 | $0.05253 | $157.59000 |
