

| Parameter | Value |
|---|---|
| Frequency | 12.288 MHz |
| RoHS | Compliant |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Frequency Tolerance | 20 ppm |
| Drive Level | 100 µW |
| Height - Seated (Max) | 3.5 mm |
| Packaging | Box |
| Load Capacitance | 20 pF |
| Frequency Stability | 20 ppm |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
Stock: 15
Distributors
pcbx
Unit Price$0.08131
Ext.Price$0.08131
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.08131 | $0.08131 |
| 10 | $0.07232 | $0.72320 |
| 50 | $0.06432 | $3.21600 |
| 100 | $0.05669 | $5.66900 |
| 500 | $0.04996 | $24.98000 |
| 1000 | $0.04615 | $46.15000 |
| 3000 | $0.04263 | $127.89000 |
