

| Parameter | Value |
|---|---|
| Frequency | 26 MHz |
| RoHS | Compliant |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Drive Level | 100 µW |
| Height - Seated (Max) | 3.5 mm |
| Packaging | Box |
| Load Capacitance | 20 pF |
| Frequency Stability | 10 ppm |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
Stock: 77
Distributors
pcbx
Unit Price$0.08957
Ext.Price$0.08957
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.08957 | $0.08957 |
| 10 | $0.07993 | $0.79930 |
| 50 | $0.07133 | $3.56650 |
| 100 | $0.06318 | $6.31800 |
| 500 | $0.05597 | $27.98500 |
| 1000 | $0.05195 | $51.95000 |
| 3000 | $0.04822 | $144.66000 |
