

| Parameter | Value |
|---|---|
| Frequency | 4.194304 MHz |
| RoHS | Compliant |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Drive Level | 10 µW |
| Height - Seated (Max) | 2.5 mm |
| Packaging | Box |
| Load Capacitance | 20 pF |
| Frequency Stability | 10 ppm |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
Stock: 939
Distributors
pcbx
Unit Price$0.08794
Ext.Price$0.08794
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.08794 | $0.08794 |
| 10 | $0.07818 | $0.78180 |
| 50 | $0.06950 | $3.47500 |
| 100 | $0.06122 | $6.12200 |
| 500 | $0.05393 | $26.96500 |
| 1000 | $0.04984 | $49.84000 |
| 3000 | $0.04606 | $138.18000 |
