6I12000F20UCG
Manufacturer:
SJK
Mfr.Part #:
6I12000F20UCG
Datasheet:
Description:
Crystals SMD5032-2P SMD/SMT 12 MHz 20 pF
ParameterValue
ESR (Equivalent Series Resistance)80 Ω
Max Operating Temperature85 °C
Min Operating Temperature-40 °C
PackagingReel
RoHSCompliant
Frequency12 MHz
Frequency Stability30 ppm
Frequency Tolerance20 ppm
Load Capacitance20 pF