6I18432F15UCG
Manufacturer:
SJK
Mfr.Part #:
6I18432F15UCG
Datasheet:
Description:
Crystals SMD5032-2P SMD/SMT 18.432 MHz 15 pF
ParameterValue
ESR (Equivalent Series Resistance)60 Ω
Height - Seated (Max)1.2 mm
Max Operating Temperature85 °C
Min Operating Temperature-40 °C
PackagingReel
RoHSCompliant
Frequency18.432 MHz
Frequency Stability30 ppm
Frequency Tolerance20 ppm
Load Capacitance15 pF