6I25000F16UCG
Manufacturer:
SJK
Mfr.Part #:
6I25000F16UCG
Datasheet:
Description:
Crystals SMD5032-2P SMD/SMT 8 MHz to 64 MHz 5 pF
ParameterValue
ESR (Equivalent Series Resistance)50 Ω
Height - Seated (Max)1.2 mm
Max Operating Temperature70 °C
Min Operating Temperature-20 °C
PackagingReel
RoHSCompliant
Frequency8 MHz to 64 MHz
Frequency Stability30 ppm
Frequency Tolerance30 ppm
Load Capacitance5 pF