

| Parameter | Value |
|---|---|
| Height - Seated (Max) | 1.3 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 45 MHz |
| Frequency Stability | 25 ppm |
| Load Capacitance | 15 pF |
| Operating Supply Voltage | 1.8 V to 5 V |
| Supply Current | 20 mA |
| Output Format | CMOS |
Stock: 11
Distributors
pcbx
Unit Price$0.42730
Ext.Price$0.42730
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.42730 | $0.42730 |
| 10 | $0.41722 | $4.17220 |
| 25 | $0.41425 | $10.35625 |
| 50 | $0.41130 | $20.56500 |
| 100 | $0.40837 | $40.83700 |
