7325-2712A1510-00
Mfr.Part #:
7325-2712A1510-00
Datasheet:
Description:
Resonators SMD SMD/SMT Frequency:27.12 MHz Frequency Tolerance:10 ppm Frequency Stability:20 ppm 15 pF -40 °C 85 °C
ParameterValue
Capacitance15 pF
Max Operating Temperature85 °C
Min Operating Temperature-40 °C
FeaturesOscillator
Impedance40 Ω
Frequency27.12 MHz
Frequency Stability20 ppm
Frequency Tolerance10 ppm