
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Polarity | Non-Inverting |
| Number of Elements | 1 |
| Output Type | Open Drain |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Supply Voltage | 800 mV |
| Operating Supply Current | 500 nA |
| Propagation Delay | 15.6 ns, 9.7 ns, 9.4 ns, 6.7 ns |
| High Level Output Current | 500 nA |
| Low Level Output Current | 4 mA |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Number of Output Lines | 1 |
| Number of Input Lines | 1 |
Stock: 3084
Distributors
pcbx
Unit Price$0.16244
Ext.Price$0.16244
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.16244 | $0.16244 |
| 10 | $0.09490 | $0.94900 |
| 50 | $0.09319 | $4.65950 |
| 100 | $0.08071 | $8.07100 |
| 500 | $0.07010 | $35.05000 |
| 1000 | $0.06694 | $66.94000 |
| 3000 | $0.05826 | $174.78000 |
| 5000 | $0.05070 | $253.50000 |
