
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Polarity | Non-Inverting |
| Number of Elements | 1 |
| Output Type | Push-Pull |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Supply Voltage | 800 mV |
| Operating Supply Current | 500 nA |
| Propagation Delay | 4.8 ns |
| High Level Output Current | 4 mA |
| Low Level Output Current | 4 mA |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Input Type | Schmitt Trigger |
| Number of Output Lines | 1 |
| Number of Input Lines | 1 |
Stock: 748
Distributors
pcbx
Unit Price$0.21158
Ext.Price$0.21158
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.21158 | $0.21158 |
| 10 | $0.19068 | $1.90680 |
| 50 | $0.17184 | $8.59200 |
| 100 | $0.15227 | $15.22700 |
| 500 | $0.13493 | $67.46500 |
| 1000 | $0.13071 | $130.71000 |
| 3000 | $0.12662 | $379.86000 |
| 5000 | $0.12083 | $604.15000 |
