
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Polarity | Non-Inverting |
| Number of Elements | 1 |
| Output Type | Push-Pull |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Supply Voltage | 800 mV |
| Operating Supply Current | 500 nA |
| Propagation Delay | 6.4 ns |
| High Level Output Current | 4 mA |
| Low Level Output Current | 4 mA |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Number of Output Lines | 1 |
| Number of Input Lines | 1 |
Stock: 3363
Distributors
pcbx
Unit Price$0.12482
Ext.Price$0.12482
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.12482 | $0.12482 |
| 10 | $0.07506 | $0.75060 |
| 50 | $0.06956 | $3.47800 |
| 100 | $0.06446 | $6.44600 |
| 500 | $0.05566 | $27.83000 |
| 1000 | $0.05318 | $53.18000 |
| 3000 | $0.03941 | $118.23000 |
| 5000 | $0.03822 | $191.10000 |
