
| Parameter | Value |
|---|---|
| Polarity | Non-Inverting |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Quiescent Current | 500 nA |
| Low Level Output Current | 4 mA |
| High Level Output Current | 4 mA |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 800 mV |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Propagation Delay | 22.1 ns |
| Logic Function | Transparent |
Stock: 9
Distributors
pcbx
Unit Price$0.13258
Ext.Price$0.13258
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.13258 | $0.13258 |
| 10 | $0.13127 | $1.31270 |
| 50 | $0.12998 | $6.49900 |
| 100 | $0.12891 | $12.89100 |
| 500 | $0.12785 | $63.92500 |
