
| Parameter | Value |
|---|---|
| Clock Edge Trigger Type | Positive Edge |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Logic Function | Standard |
| Propagation Delay | 5.8 ns |
| Number of Elements | 1 |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Supply Voltage | 800 mV |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| High Level Output Current | -4 mA |
| Low Level Output Current | 4 mA |
| Frequency | 309 MHz |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Quiescent Current | 500 nA |
Stock: 5154
Distributors
pcbx
Unit Price$0.11285
Ext.Price$0.11285
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11285 | $0.11285 |
| 10 | $0.06882 | $0.68820 |
| 50 | $0.06362 | $3.18100 |
| 100 | $0.05882 | $5.88200 |
| 500 | $0.05070 | $25.35000 |
| 1000 | $0.04822 | $48.22000 |
| 3000 | $0.04506 | $135.18000 |
| 5000 | $0.04318 | $215.90000 |
