
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 5 |
| Packaging | Reel |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| Polarity | Inverting |
| REACH SVHC | No SVHC |
| Frequency | 550 MHz |
| Number of Elements | 1 |
| Output Current | 20 mA |
| Number of Circuits | 1 |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 day ago) |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Supply Voltage | 800 mV |
| Number of Bits | 1 |
| Turn-On Delay Time | 2.2 ns |
| Propagation Delay | 20.7 ns |
| High Level Output Current | -4 mA |
| Low Level Output Current | 4 mA |
| Logic Function | D-Type |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Number of Input Lines | 1 |
| Number of Output Lines | 1 |
| Clock Edge Trigger Type | Positive Edge |
| Manufacturer Lifecycle Status | RELEASED FOR SUPPLY (Last Updated: 1 day ago) |
| Quiescent Current | 500 nA |
Stock: 2132
Distributors
pcbx
Unit Price$0.19407
Ext.Price$0.19407
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.19407 | $0.19407 |
| 10 | $0.13080 | $1.30800 |
| 50 | $0.10687 | $5.34350 |
| 100 | $0.09917 | $9.91700 |
| 500 | $0.09285 | $46.42500 |
| 1000 | $0.08693 | $86.93000 |
| 3000 | $0.08139 | $244.17000 |
| 5000 | $0.07506 | $375.30000 |
