
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Logic Function | Configurable |
| Number of Inputs | 3 |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Supply Voltage | 800 mV |
| Number of Outputs | 2 |
| Low Level Output Current | 4 mA |
| High Level Output Current | -4 mA |
| Propagation Delay | 4.4 ns |
| Number of Gates | 1 |
| Logic Family | AUP |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Number of Circuits | 1 |
Stock: 365
Distributors
pcbx
Unit Price$0.23767
Ext.Price$0.23767
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.23767 | $0.23767 |
| 10 | $0.14876 | $1.48760 |
| 50 | $0.13812 | $6.90600 |
| 100 | $0.12824 | $12.82400 |
| 500 | $0.11285 | $56.42500 |
| 1000 | $0.10857 | $108.57000 |
| 3000 | $0.08977 | $269.31000 |
| 5000 | $0.08720 | $436.00000 |
