



| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Number of Circuits | 1 |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Supply Voltage | 2.3 V |
| Propagation Delay | 5 ns |
| High Level Output Current | -4 mA |
| Low Level Output Current | 4 mA |
| Logic Function | Configurable |
| Number of Inputs | 3 |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Gates | 1 |
| Logic Family | AUP |
Stock: 2546
Distributors
pcbx
Unit Price$0.15047
Ext.Price$0.15047
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.15047 | $0.15047 |
| 10 | $0.09063 | $0.90630 |
| 50 | $0.08388 | $4.19400 |
| 100 | $0.07763 | $7.76300 |
| 500 | $0.06763 | $33.81500 |
| 1000 | $0.06446 | $64.46000 |
| 3000 | $0.06010 | $180.30000 |
| 5000 | $0.05822 | $291.10000 |
