
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Max Supply Voltage | 10 V |
| Min Supply Voltage | 2 V |
| Number of Channels | 4 |
| Turn-On Delay Time | 150 ns |
| Turn-Off Delay Time | 225 ns |
| -3db Bandwidth | 200 MHz |
| On Resistance (RON) | 128 Ω |
| Configuration | 4 x SPST |
Stock: 138
Distributors
pcbx
Unit Price$0.18809
Ext.Price$0.18809
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.18809 | $0.18809 |
| 10 | $0.11370 | $1.13700 |
| 50 | $0.10527 | $5.26350 |
| 100 | $0.09746 | $9.74600 |
| 500 | $0.07130 | $35.65000 |
| 1000 | $0.06822 | $68.22000 |
