
| Parameter | Value |
|---|---|
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Logic Function | Standard |
| Propagation Delay | 26 ns |
| Number of Elements | 1 |
| Max Supply Voltage | 6 V |
| Min Supply Voltage | 2 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| High Level Output Current | -7.8 mA |
| Low Level Output Current | 7.8 mA |
| Frequency | 133 MHz |
| Number of Bits per Element | 8 |
| Quiescent Current | 8 A |
| Clock Edge Trigger Type | Positive Edge |
Stock: 1784
Distributors
pcbx
Unit Price$0.29733
Ext.Price$0.29733
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.29733 | $0.29733 |
| 10 | $0.20639 | $2.06390 |
| 25 | $0.18397 | $4.59925 |
| 50 | $0.17135 | $8.56750 |
| 100 | $0.15959 | $15.95900 |
| 300 | $0.14996 | $44.98800 |
| 500 | $0.14091 | $70.45500 |
| 1000 | $0.13573 | $135.73000 |
