
| Parameter | Value |
|---|---|
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Count Rate | 20 MHz |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Clock Edge Trigger Type | Negative Edge |
| Reset | Asynchronous |
| Number of Bits per Element | 4 |
| Number of Elements | 2 |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Direction(Counting Sequence) | Up |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Supply Voltage | 1 V |
Stock: 2
Distributors
pcbx
Unit Price$0.17477
Ext.Price$0.17477
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.17477 | $0.17477 |
| 10 | $0.12158 | $1.21580 |
| 50 | $0.10598 | $5.29900 |
| 100 | $0.09238 | $9.23800 |
| 500 | $0.08068 | $40.34000 |
| 1000 | $0.07706 | $77.06000 |
