

| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Number of Circuits | 2 |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 16 hours ago) |
| Max Supply Voltage | 6 V |
| Min Supply Voltage | 1 V |
| Number of Channels | 8 |
| Number of Bits | |
| Turn-On Delay Time | 56 ns |
| Turn-Off Delay Time | 38 ns |
| -3db Bandwidth | 200 MHz |
| Propagation Delay | 8 ns |
| High Level Output Current | |
| Low Level Output Current | |
| Number of Inputs | |
| Number of Outputs | |
| Max Dual Supply Voltage | -10 V, 10 V |
| Schedule B | 8542390000 |
| Manufacturer Lifecycle Status | RELEASED FOR SUPPLY (Last Updated: 16 hours ago) |
| On Resistance (RON) | 375 Ω |
| Logic Family | |
| Configuration | 2 x 1:4 |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
