
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Polarity | |
| Type | |
| Number of Circuits | 1 |
| Output Type | Tri-State, Non-Inverted |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Supply Voltage | 1.2 V |
| Propagation Delay | 8.2 ns |
| Data Rate | 420 Mbps |
| Channels per Circuit | 1 |
| Voltage - VCCB | 1.2 V to 5.5 V |
| Voltage - VCCA | 1.2 V to 5.5 V |
Stock: 640
Distributors
pcbx
Unit Price$0.24589
Ext.Price$0.24589
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.24589 | $0.24589 |
| 10 | $0.16947 | $1.69470 |
| 50 | $0.14848 | $7.42400 |
| 100 | $0.13009 | $13.00900 |
| 500 | $0.11441 | $57.20500 |
| 1000 | $0.10956 | $109.56000 |
| 3000 | $0.10382 | $311.46000 |
| 5000 | $0.09839 | $491.95000 |
