7B-32.000MEEQ-T
Manufacturer:
TXC
Mfr.Part #:
7B-32.000MEEQ-T
Datasheet:
Description:
Crystals SMD-4 SMD/SMT 32 MHz 10 pF
ParameterValue
Frequency Stability10 ppm
Load Capacitance10 pF
ESR (Equivalent Series Resistance)40 Ω
Frequency Tolerance10 ppm
Frequency32 MHz
Min Operating Temperature-20 °C
Operating ModeFundamental
RoHSCompliant
PackagingReel
Height - Seated (Max)1.05 mm
Max Operating Temperature70 °C