7E30000E10UCG
Manufacturer:
SJK
Mfr.Part #:
7E30000E10UCG
Datasheet:
Description:
Crystals SMD-2520-4P SMD/SMT 30 MHz 10 pF
ParameterValue
ESR (Equivalent Series Resistance)60 Ω
Height - Seated (Max)0.55 mm
Max Operating Temperature85 °C
Min Operating Temperature-40 °C
PackagingReel
RoHSCompliant
Frequency30 MHz
Frequency Stability±10 ppm, ±30 ppm
Frequency Tolerance10 ppm
Load Capacitance10 pF