

| Parameter | Value |
|---|---|
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50 Ω |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 32 MHz |
| Frequency Stability | 30 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Load Capacitance | 12 pF |
| Drive Level | 100 µW |
| Operating Mode | Fundamental |
Stock: 1041
Distributors
pcbx
Unit Price$0.10973
Ext.Price$0.10973
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10973 | $0.10973 |
| 10 | $0.09666 | $0.96660 |
| 50 | $0.08515 | $4.25750 |
| 100 | $0.07271 | $7.27100 |
| 500 | $0.06208 | $31.04000 |
| 1000 | $0.05935 | $59.35000 |
| 3000 | $0.05674 | $170.22000 |
| 5000 | $0.05312 | $265.60000 |
