7E38400E08UCG
Manufacturer:
SJK
Mfr.Part #:
7E38400E08UCG
Datasheet:
Description:
Crystals SMD-2520-4P SMD/SMT 38.4 MHz 8 pF
ParameterValue
ESR (Equivalent Series Resistance)40 Ω
Max Operating Temperature85 °C
Min Operating Temperature-40 °C
PackagingReel
RoHSCompliant
Frequency38.4 MHz
Frequency Stability30 ppm
Frequency Tolerance10 ppm
Load Capacitance8 pF