7I27000F20UCG
Manufacturer:
SJK
Mfr.Part #:
7I27000F20UCG
Datasheet:
Description:
Crystals SMD5032-4P SMD/SMT 27 MHz 20 pF
ParameterValue
ESR (Equivalent Series Resistance)60 Ω
Max Operating Temperature85 °C
Min Operating Temperature-40 °C
PackagingReel
RoHSCompliant
Frequency27 MHz
Frequency Stability30 ppm
Frequency Tolerance20 ppm
Load Capacitance20 pF