7M-24.576MAAJ-T
Manufacturer:
TXC
Mfr.Part #:
7M-24.576MAAJ-T
Datasheet:
Description:
Crystals SMD-4 SMD/SMT 24.576 MHz 18 pF
ParameterValue
Frequency Stability30 ppm
Frequency Tolerance30 ppm
Load Capacitance18 pF
ESR (Equivalent Series Resistance)50 Ω
Frequency24.576 MHz
Min Operating Temperature-10 °C
Max Operating Temperature70 °C
PackagingReel
RoHSCompliant
Operating ModeFundamental
Drive Level100 µW
Height - Seated (Max)0.8 mm