7M12000009
Manufacturer:
TXC
Mfr.Part #:
7M12000009
Datasheet:
Description:
Crystals and Oscillators SMD-3225 SMD/SMT 12 MHz 20 pF 10 ppm 80 Ω
ParameterValue
ESR (Equivalent Series Resistance)80 Ω
Max Operating Temperature85 °C
Min Operating Temperature-40 °C
PackagingReel
RoHSCompliant
Frequency12 MHz
Frequency Stability30 ppm
Frequency Tolerance10 ppm
Load Capacitance20 pF