| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 3.2004 mm |
| Width | 2.4892 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Height | 1.0922 mm |
| Frequency | 26 MHz |
| RoHS | Compliant |
| Frequency Tolerance | 2 ppm |
| Supply Current | 1.5 mA |
| Operating Supply Voltage | 2.6 V to 3 V |
| Packaging | Reel |
| Frequency Stability | 0.5 ppm |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
