7U32000E10UCG
Manufacturer:
SJK
Mfr.Part #:
7U32000E10UCG
Datasheet:
Description:
Crystals SMD3225-4P SMD/SMT 32 MHz 10 pF
ParameterValue
ESR (Equivalent Series Resistance)50 Ω
Max Operating Temperature85 °C
Min Operating Temperature-40 °C
PackagingReel
RoHSCompliant
Frequency32 MHz
Frequency Stability30 ppm
Frequency Tolerance10 ppm
Load Capacitance10 pF