| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 50 Ω |
| Frequency | 1.56 GHz to 1.57242 GHz |
| Gain | 4 dBi |
| Number of Bands | 1 |
| Frequency Group | UHF (1 GHz to 2 GHz) |
| Antenna Type | Dome |
| Applications | Beidou, GPS |
| VSWR | 1.5 |
| Power - Max | 20 W |
| Frequency Range | 1.56 GHz to 1.57242 GHz |
Stock: 12
Distributors
pcbx
Unit Price$4.38614
Ext.Price$4.38614
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.38614 | $4.38614 |
| 10 | $3.74986 | $37.49860 |
| 25 | $3.48866 | $87.21650 |
| 50 | $3.24566 | $162.28300 |
| 100 | $3.01961 | $301.96100 |
| 300 | $2.92910 | $878.73000 |
| 500 | $2.84132 | $1420.66000 |
| 1000 | $2.76208 | $2762.08000 |

