
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 3 pF |
| Dielectric | NP0 |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Voltage Rating | 50 V |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
Stock: 56714
Distributors
pcbx
Unit Price$0.06258
Ext.Price$0.06258
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06258 | $0.06258 |
| 10 | $0.01941 | $0.19410 |
| 50 | $0.01813 | $0.90650 |
| 100 | $0.01693 | $1.69300 |
| 500 | $0.01248 | $6.24000 |
| 1000 | $0.01060 | $10.60000 |
| 3000 | $0.00998 | $29.94000 |
| 5000 | $0.00940 | $47.00000 |
| 10000 | $0.00624 | $62.40000 |
