
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 9 pF |
| Tolerance | ±0.25 pF |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | C0G (NP0) |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 50 V |
| Thickness | 0.55 mm |
| RoHS | Compliant |
Stock: 12093
Distributors
pcbx
Unit Price$0.06279
Ext.Price$0.06279
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06279 | $0.06279 |
| 10 | $0.03442 | $0.34420 |
| 50 | $0.02365 | $1.18250 |
| 100 | $0.02040 | $2.04000 |
| 500 | $0.01497 | $7.48500 |
| 1000 | $0.01329 | $13.29000 |
| 3000 | $0.01180 | $35.40000 |
| 5000 | $0.01048 | $52.40000 |
| 10000 | $0.00961 | $96.10000 |
