
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 1 pF |
| Tolerance | ±0.1 pF |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | C0G (NP0) |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 50 V |
| Thickness | 0.9 mm |
| RoHS | Compliant |
Stock: 10371
Distributors
pcbx
Unit Price$0.29410
Ext.Price$0.29410
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.29410 | $0.29410 |
| 10 | $0.13508 | $1.35080 |
| 50 | $0.12760 | $6.38000 |
| 100 | $0.12054 | $12.05400 |
| 500 | $0.09660 | $48.30000 |
| 1000 | $0.08977 | $89.77000 |
| 3000 | $0.06198 | $185.94000 |
