
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 1.5 pF |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Thickness | 0.9 mm |
| Dielectric | C0G (NP0) |
| Tolerance | 0.1 pF |
| Voltage Rating | 50 V |
Stock: 8987
Distributors
pcbx
Unit Price$0.06882
Ext.Price$0.06882
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06882 | $0.06882 |
| 10 | $0.02693 | $0.26930 |
| 50 | $0.02360 | $1.18000 |
| 100 | $0.02069 | $2.06900 |
| 500 | $0.01624 | $8.12000 |
| 1000 | $0.01436 | $14.36000 |
| 3000 | $0.01273 | $38.19000 |
| 5000 | $0.01128 | $56.40000 |
| 10000 | $0.01000 | $100.00000 |
