
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 6 pF |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Thickness | 0.9 mm |
| Dielectric | C0G (NP0) |
| Tolerance | 0.25 pF |
| Voltage Rating | 50 V |
Stock: 28405
Distributors
pcbx
Unit Price$0.07490
Ext.Price$0.07490
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07490 | $0.07490 |
| 10 | $0.04252 | $0.42520 |
| 50 | $0.02966 | $1.48300 |
| 100 | $0.02572 | $2.57200 |
| 500 | $0.01907 | $9.53500 |
| 1000 | $0.01704 | $17.04000 |
| 3000 | $0.01399 | $41.97000 |
