
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 220 pF |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Height | 900 µm |
| Material | Ceramic |
| Voltage Rating | 100 V |
| RoHS | Non-Compliant |
| Thickness | 0.9 mm |
| Dielectric | C0G (NP0) |
| Tolerance | 5 % |
| Packaging | Reel |
Stock: 22124
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02064
Ext.Price$0.02064
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02064 | $0.02064 |
| 10 | $0.01032 | $0.10320 |
| 50 | $0.00794 | $0.39700 |
| 100 | $0.00611 | $0.61100 |
| 500 | $0.00544 | $2.72000 |
| 1000 | $0.00485 | $4.85000 |
| 3000 | $0.00454 | $13.62000 |
| 5000 | $0.00425 | $21.25000 |
| 10000 | $0.00398 | $39.80000 |
| 30000 | $0.00373 | $111.90000 |
| 50000 | $0.00349 | $174.50000 |
| 100000 | $0.00327 | $327.00000 |
