
| Parameter | Value |
|---|---|
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Dielectric | X7R |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 50 V |
| Capacitance | 22 nF |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
Stock: 12360
Distributors
pcbx
Unit Price$0.08139
Ext.Price$0.08139
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.08139 | $0.08139 |
| 10 | $0.03317 | $0.33170 |
| 50 | $0.02951 | $1.47550 |
| 100 | $0.02625 | $2.62500 |
| 500 | $0.02129 | $10.64500 |
| 1000 | $0.01941 | $19.41000 |
| 3000 | $0.01587 | $47.61000 |
| 5000 | $0.01297 | $64.85000 |
| 10000 | $0.01060 | $106.00000 |
