
| Parameter | Value |
|---|---|
| Dielectric | X7R |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Capacitance | 3.3 nF |
| Voltage Rating | 50 V |
| Tolerance | 5 % |
Stock: 927
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02122
Ext.Price$0.02122
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02122 | $0.02122 |
| 10 | $0.01061 | $0.10610 |
| 50 | $0.00816 | $0.40800 |
| 100 | $0.00728 | $0.72800 |
| 500 | $0.00650 | $3.25000 |
| 1000 | $0.00594 | $5.94000 |
| 3000 | $0.00543 | $16.29000 |
| 5000 | $0.00497 | $24.85000 |
| 10000 | $0.00455 | $45.50000 |
| 30000 | $0.00416 | $124.80000 |
