
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 100 pF |
| Tolerance | 5 % |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | C0G (NP0) |
| Height | 950 µm |
| Material | Ceramic |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 50 V |
| Thickness | 0.7 mm |
| Ratings | AEC-Q200 |
Stock: 13225
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02496
Ext.Price$0.02496
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02496 | $0.02496 |
| 10 | $0.01248 | $0.12480 |
| 50 | $0.00960 | $0.48000 |
| 100 | $0.00858 | $0.85800 |
| 500 | $0.00766 | $3.83000 |
| 1000 | $0.00708 | $7.08000 |
| 3000 | $0.00654 | $19.62000 |
| 5000 | $0.00604 | $30.20000 |
| 10000 | $0.00558 | $55.80000 |
| 30000 | $0.00515 | $154.50000 |
